Telefon
WhatsApp
Bağlar Belediyesinden hafta sonu mesaisi

Merkez ve kırsal bölgelerde vatandaşları kötü koku ve hastalık riskine karşı korumak amacıyla çalışma yürüten Bağlar Belediyesi ekipleri, ilçedeki çöp konteynerlerini hastalık riskine karşı dezenfekte edip yıpranan konteynerleri boyayarak oluşan görüntü kirliliğini de ortadan kaldırıyor.

İhtiyacı olan yerleşim yerlerine Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu’nun talimatıyla yeni çöp konteynerleri ulaştırılarak sorun çözülürken mahalle muhtarları ve vatandaşlar taleplerini anında yerine getiren Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu ve emeği geçen temizlik ekiplerine teşekkür etti.

Vatandaşların sağlıklı ve huzurlu koşullarda yaşamasına büyük önem verdiklerini belirten Beyoğlu, "Çevre ve temizlik konusu en fazla hassas olduğumuz hususların başında geliyor. Belediyemizin tüm imkanlarını kullanarak halkımıza hak ettiği sağlıklı ve huzurlu yaşam imkanını sağlıyoruz. Bu yüzden çöp konteynerlerini düzenli olarak dezenfekte edip boyuyoruz, ihtiyacı olan yerleşim yerlerine de yenilerini veriyoruz." dedi.

Asfaltlama çalışmaları ve ziyaretler devam ediyor

Yeni yerleşim yerlerine yönelik asfaltlama çalışmaları aralıksız sürdürülürken Bağcılar Mahallesi'nde bulunan Amid Caddesi, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri tarafından belediyenin Karacadağ bazalt taşından ürettiği asfalt ile güzelleştirildi.

Cadde, asfaltlama çalışmalarından sonra ulaşım için hazır hale getirildi.

Yoğun geçen haftanın ardından hafta sonunu esnaf ve vatandaş buluşmalarına ayıran Beyoğlu, ilçenin önde gelen mahallelerinden Fatih Mahallesi'nde ziyaretler gerçekleştirdi.

Fatih Caddesi'nde vatandaşlarla sohbet eden Beyoğlu, hem sorun ve taleplerini dinledi hem de hayır dualarını aldı.

Bazı vatandaşları evlerinde ziyaret eden Beyoğlu; özellikle yaşlı, hasta ve çocuklarla yakından ilgilendi.

Bağlar halkının her türlü sorununu önemseyip çözüm üretmeye gayret ettiklerini söyleyen Beyoğlu, "Siz milletin derdini kendi derdiniz kabul edip milletin kapısına giderseniz millet de size hem kapısını hem de gönlünü açar. Bizim yaptığımız budur." dedi. (İLKHA)

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

eczane

Reklam

Yazarlarımız

Bismil Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği