Telefon
WhatsApp
Bağlar Belediyesinden iki bölgeye daha imar yolu

Merkez Bağlar ilçesinin Bağcılar ve Şeyh Şamil mahallelerinde iki bölgedeki ulaşım tıkanıklığı, belediye tarafından kazandırılan imar yollarıyla aşıldı.

Bağlar Belediyesi, ilçenin alt yapı, üst yapı ve ulaşımdan kaynaklı sorunlarını çözmek için çalışmalarını sürdürürken son iki buçuk yılda ilçe tarihinin en büyük imar yolları hizmeti kazandırılarak Bağlar’ın çehresi değiştirildi.

Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin aralıksız olarak sürdürdüğü çalışmalarda Bağcılar ve eski Bağlar bölgesindeki iki güzergahın daha imar yolu sorunu çözüme kavuşturuldu.

Ekipler, Bağcılar Mahallesi’ni eski Siverek yoluna bağlayan 1221'inci sokakta 140 metre uzunluk ve 12 metre genişliğinde yol çalışması gerçekleştirdi.

Şeyh Şamil Mahallesi’nde bulunan ve "Doktorlar Sitesi" olarak bilinen bölgede 505'inci sokak çevresinde 20 metre genişlik ve 700 metre uzunluk ebatlarına sahip yeni yol kazandırılarak ulaşımda yaşanan tıkanıklık giderildi.

İmar yollarının, gelecekte yaşanması muhtemel ulaşım sorunlarının önüne geçeceğini belirten Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, "Son iki buçuk yılda yaptığımız hizmetlerle bu anlamda Bağlar tarihinin rekorunu kırdık diyebiliriz. Ama işimiz daha bitmedi. İlçemizin muhtelif bölgelerinde ulaşımı rahatlatmaya yönelik imar yolları kazandırmaya devam edeceğiz." ifadelerini kullandı. (İLKHA)

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

eczane

Reklam

Yazarlarımız

Bismil Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği