Telefon
WhatsApp
Bağlar'da belediyeye ait bina taziye evine dönüştürülecek

Yunus Emre Mahallesi’ne ziyarette bulunan Bağlar Belediye Başkanı Hüseyin Beyoğlu, belediye tarafından inşa edilen ancak bakımsız hale gelen binada incelemelerde bulundu.

Bağlar Belediye Başkan Yardımcısı Ferit Tutşi, Bağlar Belediyesi Muhtarlıklar Müdürü Rıfat Hayrullahoğlu ve Bağlar Belediyesi Meclisi Üyesi Güzel Kızoğlu ile beraber binayı gezerek eksikleri tespit eden Beyoğlu, Mahalle Muhtarı Mehmet Emin Taşer’den bilgi alarak çalışma başlatılması için talimat verdi.

Binayı en iyi şekilde restore edip temel ihtiyaçlarını karşılayarak mahalle halkının hizmetine sunacaklarını belirten Beyoğlu, "Vatandaşlarımız hizmetin en iyisine layık. Onların her talebinin başımız üzerinde yeri var. Bu binamızı en iyi şekilde bakımdan geçirerek halkımızın hizmetine sunacağız. Bunu en kısa zamanda tüm detaylarıyla beraber yerine getireceğiz." diye konuştu.

Yunus Emre Mahalle Muhtarı Mehmet Emin Taşer, sorunların çözümüne yönelik ortaya koyduğu duruş nedeniyle Beyoğlu’na teşekkür ederek bugüne kadar hizmet odaklı tüm taleplerinin yerine getirildiğini kaydetti. (İLKHA)

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

eczane

Reklam

Yazarlarımız

Bismil Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği