Telefon
WhatsApp
Bayram şekeri İpekyolu Belediyesi’nden

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan’ın talimatları ile gerçekleştirilen şeker dağıtımı, kırsal mahalleler başta olmak üzere, kent merkezinde de gerçekleştirildi.

Coronavirus salgını nedeniyle tam kapanmanın yaşandığı ülkede, İpekyolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, içerisinde bayram şekeri, çikolata ve kolonyadan oluşan bayram hediyesi paketleri dağıttı.

Belediye Başkan Yardımcısı Birol Duman ve Birim Müdürü Necmettin Akarslan’ın da katıldığı şeker dağıtımları, kapı kapı dolaşılarak yapılıyor. Hayata geçirdikleri projelerle sosyal Belediyeciliğin iyi bir örneğini oluşturmaya çalıştıklarını belirten Belediye Başkan Yardımcısı Birol Duman, “İpekyolu Kaymakamımız ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan’ın talimatları doğrultusunda şeker, çikolata ve kolonyadan oluşan hediye paketlerimizi günlerce öncesinden hazırlayıp, ihtiyaç sahiplerine ulaştırmaya başladık. Bizleri hoşgörüyle karşılayan vatandaşlarımızın bayramını tebrik ediyor, tüm vatandaşlarımızın hayırlı ve güzel bayramlar geçirmesini diliyorum.” dedi.(İLKHA)

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Bismil Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği