Telefon
WhatsApp
Çalınan motosikletinin bulunmasını istiyor
300 X 250 Reklam Alanı

Batman merkez Gültepe Mahallesi TPAO Bulvarı üzerinde bulunan iş yerinin önünde 29 Nisan günü iftar saatine yakın bir saatte motosikletinin hırsızlar tarafından çalındığını belirten İrtem, mağdur edildiğini ifade etti.

Motosikletinin çalınma anının çevredeki güvenlik kameralarına yansımasına rağmen hırsızların halen bulunamadığını belirten İrtem, “Motosikletim 29 Nisan Perşembe günü iftara 40 dakika kala çalıştığım iş yerinin önünde çalındı. Motosikletimin çalındığını 15 dakika sonra fark ettim ve emniyeti arayıp şikâyette bulundum. İş yeri ve çevredeki kamera kayıtlarını emniyete verdim. 4 gün sonra durumu sorduğumda araştırmanın devam ettiğini ve mobese kayıtlarında hırsızların gözükmediği bilgisini bana verdiler.” dedi.

“Kendi imkânlarımla hırsızları tespit ettim”

Güvenlik kamerasına rağmen hırsızların tespit edilememesine anlam veremediklerini dile getiren İrtem, şöyle dedi:

“Bu bilgiden sonra kendi imkânlarımla araştırma yapıp parmak izlerini ve Bismil tarafından beyaz bir taksi ile geldiklerini tespit ettim. Hırsızlar, Batman girişinden motosikletin yanına kadar birçok mobese kamerasına takılmasına rağmen plaka tespit edilemiyormuş. Hırsızlar yarım saatten fazla mobese önünde çalışır vaziyette bekliyor. Mobesede geliş ve gidişleri gözükmesine rağmen plaka tespit edilemiyor.”

“Motosikletimin bulunmasını istiyorum”

Motosikletinin bulunmasını isteyen İrtem, “Biz bunda bir ihmalkârlığın olduğunu düşünüyoruz. Yoksa bu kadar mobese kayıtlarına rağmen plaka tespit edilemiyorsa bunda bir kasıt olduğunu düşünüyorum. İstenilirse hırsızların araç plakaları tespit edilir ve bunun üzerine yakalanırlar. Emniyeti göreve davet ediyorum. Çalınan motosikletimin şu anki fiyatı 15 bin TL civarındadır. Mesele motosikletin fiyatı değil, hırsızların yakalanmamasıdır. Bir an önce motosikletimin bulunmasını ve bana teslim edilmesini istiyorum.” ifadelerini kullandı.(İLKHA)

Anasayfa Reklam Alanı 1 728x90

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

eczane

Reklam

300 X 250 Reklam Alanı

Diyarbakir Nöbetçi Eczaneler

Diyarbakır/Yenişehir
Gülan Eczanesi
04122285313
DAĞKAPI MEYDANI BOWER HASTANESİ KARŞISI DAĞKAPI CİĞERCİ İBO BİTİŞİĞİ


Diyarbakır/Yenişehir
Güneydoğu Eczanesi
04122282890
LİSE CAD. VALİLİK ARKASI NÜFUS MÜD. YANI GAP APT ALTI NO:38/A


Diyarbakır/Bağlar
Özdeniz Eczanesi
04122337649
CEZAEVİ ALT KÖŞESİ VALİ ÜNAL ERKAN İ.Ö.O SOKAĞI 6 VE 7 NOLU SAĞLIK OCAĞI KARŞISI PERŞEMBE PAZARI CADDESİ


Diyarbakır/Bağlar
Yenı Yasam Eczanesi
04122353131
ÖZEL BAĞLAR HASTANESİ KARŞISI AYDIN KAYA APT. BAĞLAR DÖRTYOL P.T.T. KARŞISI


Diyarbakır/Bağlar
Merkez Eczanesi
04122904511
KADIN DOĞUM HASTANESİ ARKASI BAĞCILAR MAH. YENİHAL 2. CAD. JİYAN 3 SİTESİ ALTI NO:25/A BAĞLAR ROYAL MARKET YANI ESKİ AVEA CAD.


Diyarbakır/Kayapınar
İskan Mafrak Eczanesi
04122513221
GAZİLER KAPLAN CİTYPARK DÜĞÜN SALONU IŞIKLARINDAKİ JİBERİN SOKAĞINDA AKKOYUNLU İLKÖĞRETİM OKULU KARŞISI LEZGİN 4 EVLERİ ALTI


Diyarbakır/Kayapınar
Pilatin Eczanesi
04122570530
DİCLEKENT NASIR USTA KALDİRİM HİZASİNDA. DİCLEKENT GO PETROL İLE OPET PETROL (ESKİ LUKOİL PETROL) ORTASINDA YENİYOL SON DURAK


Diyarbakır/Kayapınar
Talaytepe Eczanesi
04125022519
OTOGAR İLE SANAYİ ARASI YOLDAN İÇERİ GİRİŞTE İKİNCİ KAVŞAKTA SAĞDA. OTOGAR ARKASI 50 METRELİK YOLDA KOMPLEXİA (TEZ-GEL KOM KARŞISINDA )


Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150
Sidebar Alt Kısım İkili Reklam Alanından İlki 150x150

E-Bülten Aboneliği