Telefon
WhatsApp
Gaziantep’e yeni atanan öğretmenler hediye ile karşılandı

Kente yeni atanan öğretmenlerden 600 tanesi ise Şahinbey ilçesindeki okullara atandı. Şahinbey Belediyesi de geçtiğimiz hafta yapılan öğretmen atamalarının ardından Türkiye'nin değişik illerinden Şahinbey ilçesine atanan yaklaşık 600 öğretmenin yanında olarak onların heyecanını paylaştı.

Şahinbey Belediyesi görev yerlerine yeni atanan öğretmenlere içerisinde çeşitli malzemelerin bulunduğu çanta hediye etti.

Öğretmenler kendilerine gösterilen bu yakın ilgiden memnun kalarak Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’na teşekkür ettiler.

"Öğretmenlerimiz bizim için çok değerli"

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, öğretmenlerin üstlendiği görevlerin son derece önemli olduğunu belirtti.

Öğretmenliğin önemine dikkat çeken Tahmazoğlu, “Öğretmenlerimiz neslimizin yetişmesinde, hayata hazırlanmasında ve vatana millete hayırlı bireyler olması konusunda çok ciddi bir gayret gösteriyorlar. Hepsine teşekkür ediyorum. Hazreti Ali (radıyallahu anh) efendimiz ‘Bana bir harf öğretenin kırk yıl kölesi olurum’ diyerek öğretmenlik mesleğinin ne kadar kutsal bir meslek olduğunu belirtiyor. Gerek hükümetimiz gerekse Şahinbey Belediyesi olarak öğretmenlerimize her alanda destek veriyoruz ve destek vermeye de devam edeceğiz. Şehrimize ve ilçemize yeni gelen öğretmenlerimize ‘hoş geldiniz’ diyor, görevlerinde başarılar diliyorum.” dedi. (İLKHA)

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

eczane

Reklam

Yazarlarımız

Bismil Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği