Telefon
WhatsApp
Gaziantep İl Milli Eğitim Müdürü Yasin Tepe’den yüz yüze eğitim mesajı

6 Eylül’de yüz yüze eğitimin başlayacak olması vesilesiyle öğrencilere, öğretmenlere ve velilere seslenen Tepe, “Bizlere duyulan güven, verilen destek en büyük güç kaynağımız olacak.” dedi.

“Okullarda bütün hazırlıklarımız tamam”

2021-2022 eğitim öğretim yılı için eğitime gönül veren herkesle beraber tarifi imkansız bir heyecanın içinde olduklarını belirten Tepe, “Uzun ve zorunlu bir aradan sonra okullarımız tüm kademelerde haftanın beş günü tam zamanlı olarak eğitim verecek. Bunun için bütün hazırlıklarımız tamam, hedefimiz sağlık koşulları aksini gerektirmediği sürece yüz yüze eğitime devam etmek.” dedi.

“Yeni eğitim öğretim yılına hazırız”

2021-2022 eğitim öğretim yılı için eğitime hazır olduklarını belirten Tepe, “Öğrencilerimize bilgi ve emekleriyle ışık, yürekleriyle rehber, davranışlarıyla örnek olan öğretmenlerimiz, öğretmenlerimize deneyimleriyle liderlik eden yöneticilerimiz, teknik, sağlık ve yardımcı hizmetlerdeki çalışma arkadaşlarımızla yeni eğitim öğretim yılına hazırız. Her zaman olduğu gibi sağlığı önceleyerek okullarımızda eğitim öğretimi gerçekleştireceğiz.” ifadelerini kullandı.

“Velilerimiz bize güvensinler”

Öğrencilere, öğretmenlere, velilere ve bütün eğitim camiasına yeni eğitim öğretim yılında sağlıklı, başarılı ve huzur dolu çalışmalar dileyen Tepe, “Sevgi, umut ve işimizi en iyi şekilde yapma gayreti tüm eğitim öğretim yılı boyunca kılavuzumuz olacak. Ülkemizin büyük hedeflerine ulaşma yolunda omzumuzdaki büyük sorumluluk, azim ve kararlılığımızı pekiştirecek. Bizlere duyulan güven, verilen destek en büyük güç kaynağımız olacak. Bu konuda özellikle velilerimizden ricam bize güvenmeleri ve evlatlarını gönül rahatlığıyla bizlere emanet etmeleridir. Onları hep birlikte çalışarak, birbirimize güvenerek en iyi ve güzel şekilde yetiştireceğiz.” şeklinde konuştu. (İLKHA)

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

eczane

Reklam

Yazarlarımız

Bismil Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği