Telefon
WhatsApp
Gaziantep’te öğrencilere kitap hediye çeki dağıtıldı

Şahinbey Kongre ve Sanat Merkezi’nde 10 Ekime kadar açık olacak olan “Şahinbey’de Kitap Günleri Fuarı”na öğrenciler ve vatandaşlar oldukça yoğun ilgi gösterirken Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, fuara gelen öğrencilerin ücretsiz kitap alabilmeleri için 2 milyon TL değerinde 50 bin adet bilet hediye etti.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, kitap okumanın gençler üzerinde çok önemli etkileri olduğunu belirtti.

“50 bin öğrencimize 80 TL değerinde kitap alabilecekleri hediye çekleri veriyoruz”

Şahinbey Kitap Günleri Fuarı’nın devam ettiğini belirten Tahmazoğlu, “2 Ekim tarihinden bu yana Şahinbey Kitap Günleri Fuarı’na gerek vatandaşlarımız gerekse öğrencilerimiz tarafından çok yoğun ilgi ve alaka var. 105 yayınevi 28 tane yazarımız okurlarıyla buluşuyor. Fuarımızda hem kitap alımı noktasında hem de yazarlarımızın söyleşisi ve imza günleri konusunda yoğun bir alaka var. Bizde bu ilgiden oldukça mutluyuz. Öğrencilerimizin kitap okuyabilmeleri için Şahinbey Belediyesi olarak daha önce 9 milyon kitap dağıtımı gerçekleştirmiştik. Bu defada 50 bin öğrencimize 80 TL değerinde kitap alabilecekleri hediye çekleri veriyoruz. Böylece öğrencilerimizin istedikleri kitapları almalarına katkı sağlamış oluyoruz.” dedi.

“Öğrenciler istedikleri kitapları alabiliyor”

Stantlardaki kitaplardan istedikleri kitapları kendilerine verilen hediye çekleri ile ücretsiz alan öğrenciler, “Öncelikle Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’na böyle bir kitap fuarı düzenlediği için çok teşekkür ederiz. Bizleri istediğimiz kitaplarla ve yazarlarla bir araya getirdi. Birçok arayıp bulamadığımız kitabı Şahinbey’de Kitap Günleri Fuarı’nda bulabildik. Sevdiğimiz yazarların kitabını alıp imzalattık. Üstelik aldığımız kitaplara ücret ödemedik. Şahinbey Belediye Başkanımız Mehmet Tahmazoğlu’nun bizlere hediye ettiği çeklerle istediğimiz kitapları ücretsiz alabiliyoruz. Kendisine bir kez daha teşekkür ederiz.” diye konuştular. (İLKHA)

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

eczane

Reklam

Yazarlarımız

Bismil Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği