Telefon
WhatsApp
Gelecek Partisi’nden HÜDA PAR Adana İl Başkanı Demir’e ziyaret

HÜDA PAR Adana İl Başkanlığı’nda gerçekleşen ziyarette HÜDA PAR Adana İl Başkanı Salih Demir’e yardımcıları Ayhan Kaya ve Yılmaz Geçer eşlik etti.

Gelecek Partisi İl Başkanı Ebubekir Yıldırım, HÜDA PAR’ın çalışmaları hakkında Demir’den bilgi aldı.

Kentin sorunları ve yetkili mercilerin vatandaşların sorunlarıyla daha fazla ilgilenmesi gerektiğini vurgulayan Demir, sıkıntıların çözümü için raporlar hazırlayıp mülki amirlerle görüştüklerini kaydetti.

Muhalefet anlayışlarında dışlayıcı bir siyasetin olmadığını ve bire bir ziyaretlerde yaşanan sıkıntıları dile getirdiklerini vurgulayan Demir, adaletsiz eleştiri yapmanın kucaklayıcı bir siyaset olmadığını dile getirdi.

HÜDA PAR’ın izlediği politikayı yakından takip ettiklerini bildiren Yıldırım, yapılan ziyaretlerin arttırılması ve daha fazla dirsek temasında bulunulması gerektiğine inandıklarını dile getirdi.

Yıldırım, kentin her ilçesinde çalışmalar yaptıklarını ve vatandaşların içerisinde olduklarını, saha çalışmalarının artarak devam edeceğini belirtti.

Ziyaret karşılıklı tavsiye ve temennilerle neticelenirken, kentin sorunlarıyla alakalı daha fazla çalışmalar yapılması gerektiği hususunda görüş birliğine varıldı. (İLKHA)

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

eczane

Reklam

Yazarlarımız

Bismil Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği