Telefon
WhatsApp
İpekyolu Kaymakamı Aydın gazetecilerle bir araya geldi

Bir otelde düzenlenen programda konuşan Kaymakam ve Belediye Başkan Vekili Aydın, kentin tarihi ve kültürel yapısına uygun çalışma yürüteceklerini söyledi.

Her şeyden önce şehrin bir kimliği olması gerektiğini anlatan Aydın, "Göreve başladığım günden bu yana yaptığımız incelemelerde birçok binanın şehir kimliğine aykırı yapıldığını tespit ettik. O binaları yeniden yapmamız çok zor ama yeni yapılacak binalarla ilgili bir çalışma yapacağız. Yine yollarla ilgili birtakım çalışmalar yapılıyor. İlçemizdeki 3 sokakta sürdürülen yol çalışmalarını kış gelmeden tamamlayacağız." dedi.

İlçede yıllardır yapılmayan hizmetlerin olduğunu, bunları hayata geçirmek için de koordineli bir çalışma yürüteceklerini ifade eden Aydın, şunları kaydetti:

İnsan sağlığını merkeze alan bir çalışma programımız olacak. Tam da bu noktada herkesçe bilinmeyen içme sularımızın aktığı boruları yeniliyoruz. Çalışmalarımızı en hızlı şekilde ve tüm kurumlarla koordineli olarak yürütüyoruz. Ara sokaklarda kaldırım işgalleri söz konusu. İşportacılar evlerine ekmek götürme derdinde ama şehrin kimliğine de zarar veriyor. Onları mağdur etmeden bir çalışma yürüteceğiz. Sorunlarımız çok fazla, bunların farkındayız. İnşallah istihdamı artırıcı projelere destek vereceğiz. Kentin tarihi değerlerine renk katacak çalışmalarımız olacak. İnsanların esenliğini artırmaya yönelik hizmetlerimiz olacak. Gençlerimizi güzel yollara sevk edecek bir hizmet anlayışıyla hareket edeceğiz.

Program, soru cevap bölümü ile sona erdi. (İLKHA)

 

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

eczane

Reklam

Yazarlarımız

Bismil Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği