Telefon
WhatsApp

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı'nın öncülüğünde 26 Eylül 2017 tarihinde başlatılan "Sıfır Atık Projesi" tanıtımı için bir araya gelen Mardin’deki mülki amirler ve STK temsilcileri projenin detaylarını da masaya yatırdılar.

Mardin Artuklu Üniversitesi Atatürk Kültür Merkezinde ’Sıfır Atık Projesi’’ tanıtım toplantısında konuşan Vali Demirtaş “Valilik olarak tüm birimlerimizle ‘’Sıfır Atık Projesi’’ne her türlü desteği vereceğimizi, personelimizin farkındalığını artıracak tüm çalışmaları gerçekleştireceğimizi, özellikle ifade etmek istiyorum’’ dedi.

Vali Demirtaş Konuşmasının devamında “Biz bu projeyi çok önemsiyoruz. Bu bağlamda proje kapsamında ilgili kurumlar ve şahıslar ile tek tek konuşup, görüşüp toplantılar yapacağız. Turizm ve tarihi kentimiz Mardin'e temiz bir çevre düzeni sağlamak zorundayız. Güzel ve daha yaşanılır temiz bir kent için çalışmalarımız sürüyor.” İfadelerini kullandı.

Konuşmasının hemen ardından ilgili Vali Yardımcıları ve İlçe Kaymakamları ile bir toplantı düzenleyen Demirtaş, toplantıda projenin tüm ayrıntılarını masaya yatırarak detaylı bilgi aldı. (İLKHA)

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

eczane

Reklam

Yazarlarımız

Bismil Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği