Telefon
WhatsApp
Siirt Emniyet Müdürü Yılmaz basınla bir araya geldi

Polis evinde gerçekleşen toplantıda konuşan Yılmaz, yaptıkları baskınlarla Siirt’te uyuşturucuya erişimin zorlaştığını dile getirdi.

İnsanı önceleyen bir çalışma sergileyeceklerini, uyuşturucu ticareti ve kullanımını önlemeye yönelik olarak sürdürülen mücadelenin henüz başlangıç olduğunu belirten Yılmaz şöyle konuştu:

“Henüz işin başındayız. Bütün dünyanın mücadele ettiği bir sorun. Mücadelemiz kararlıkla sürdürülecektir. Yürüttüğümüz mücadele sonucu ilimizde uyuşturucuya erişim zorlaştı. Uyuşturucuya erişim zorlaştıkça kullanımı da azalacaktır. Bu konudaki mücadelemizi başta Yeşilay olmak üzere ilgili diğer kurumlar ve vatandaşlarımızın desteğiyle aralıksız bir şekilde sürdürülecektir.”

Şehirdeki trafik sorununa da el attıklarını ifade eden Yılmaz, Tillo ve Cumhuriyet Caddelerinde trafiğin düzene girdiğini, diğer caddelerinde düzene gireceğini söyledi.

Siirt halkını çok cana yakın ve samimi bulduğunu dile getiren Yılmaz, “Benim giremediğim yere başkaları girer. Bu nedenle ben ve ekibim her zaman her yere gidebiliyoruz. Bana verilecek bir zararı önlemek için vatandaşımın kendisini öne atacağını ve beni koruyacağına inanıyorum. Bunu vatandaşımızın bakışlarından ve davranışlarından anlıyorum.” dedi.

Emniyet Müdürü Yılmaz, basınla buluşma toplantılarını sıklıkla düzenleyeceğini kaydetti.(İLKHA)

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

eczane

Reklam

Yazarlarımız

Bismil Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği