Telefon
WhatsApp
Van'da düzenlenen online kitap okuma yarışmasında ödüller sahiplerini buldu

İpekyolu Belediyesi Toplantı ve Konferans Salonu’nda düzenlenen törene; İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan V. Sinan Aslan, Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Necmettin Akarslan, yarışma sorularını hazırlayan öğretmenler ve kazanan öğrenciler katıldı.

"Okumayı teşvik eden böylesi yarışmalar devam edecek"

Kitap okuma yarışmasını düzenleyen Kültür ve Sosyal İşler Müdürü ve çalışanlarını tebrik eden İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan, yarışmanın Lise ve Ortaokul kategorilerinde gerçekleştirildiğini belirterek, “Yaklaşık 1500 öğrencinin katılımıyla online kitap okuma yarışması düzenledik. Ortaokul ve Lise öğrencilerinin katıldığı yarışmada dereceye giren bütün arkadaşları tebrik ediyorum. Kitap okuma alışkanlığını teşvik etme amaçlı, böylesi yarışmalarımız devam edecek.” dedi.

"Kazanan öğrencilere tablet ve kitap seti"

Ödül töreninde yapılan konuşmaların ardından, yarışmanın kazananları tablet ve kitap setlerini, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Sinan Aslan’ın elinden aldı.

Ödülleri kazanan lise ve ortaokul öğrencilerinden; 1. 2. ve 3.’üncüye tablet, 4. ve 5.’ye ise kitap seti hediye edildi. (İLKHA)

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

Bismil Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği