Telefon
WhatsApp
​Yetimler Vakfından Midyat'ta 120 yetim öğrenciye kırtasiye seti yardımı

Türkiye Geneli yardımlarını sürdüren Yetimler Vakfı yeni eğitim-öğretim sezonunun başında yetim ailelerin okula giden çocuklarına içerisinde çanta, defter, kalem, kalemlik, boya gibi muhtelif kırtasiye ürünleri bulunan kırtasiye seti yardımı yaptı.

Midyat Azim-Der Yardım Komisyonunca önceden tespit edilen yetim öğrenciler, Yetimler Vakfı Midyat Temsilciliği tarafından içerisinde muhtelif kırtasiye malzemeleri bulunan seti öğrencilerine götürüldü.  

Yapılan yardım organizasyonu ile ilgili açıklamalarda bulunan Yetimler Vakfı Midyat Temsilcisi İsmail Yarba şunları kaydetti.

“Yetimler Vakfımızca hayırseverlerin katkılarıyla tedarik edilen kırtasiye setlerini Midyat'ta tespitini önceden yaptığımız yetim ailelerin öğrenci çocuklarına ulaştırdık. Rabbim katkı sağlayan hayırseverlerden razı olsun. Kırtasiye maliyetlerinin arttığı bu dönemde bir nebze de olsa yetim ailelerimize destek olmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Tüm hayırseverlerden bu ailelerimizin diğer ihtiyaçlarını karşılamak için desteklerini bekliyoruz. Allah şimdiden yapacakları yardımları kabul etsin.”(İLKHA)

0 Yorum

Henüz Yorum Yapılmamıştır.! İlk Yorum Yapan Siz Olun

Yorum Gönder

Lütfen tüm alanları doldurunuz!

eczane

Reklam

Yazarlarımız

Bismil Nöbetçi Eczaneler

E-Bülten Aboneliği